3 000 000 на "Підтримку аграрного і сільського розвитку"

December 13, 2018

 

Проект «Агросільрозвиток» надасть грант комерційному підприємству, яке продемонструє своє лідерство та здатність впроваджувати сучасні або модернізувати існуючі потужності з переробки фруктів і стане провайдером сучасних технологій (послуг), з обов’язковим впровадженням міжнародних стандартів якості та простежуваності безпечності її виробництва і збуту (стандарту HACCP).

 


Метою даної грантової програми є розширення ринків та обсягів збуту фруктів та продуктів їх переробки із збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників шляхом поліпшення існуючих або створення сучасних потужностей для переробки шляхом впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень в ланцюгах руху продукції «від поля до столу».


Конкретні цілі діяльності:


1) удосконалити існуючі або запровадити сучасні технології переробки фруктів, які забезпечують зменшення втрат та збільшення доданої вартості продукції у всьому ланцюгу постачання з врахуванням міжнародних стандартів простежуваності безпечності (НАССР);


2) підвищити конкурентоспроможність фруктової продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках;


3) збільшити обсяги експорту фруктів та продуктів їх переробки;


4) залучити додаткові інвестиції та/або кредити.


Проект насамперед підтримає пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики переробки свіжих фруктів для реплікації та розширення в майбутньому. Проте,  «Агросільрозвиток» не може фінансувати нове будівництво. Проект «Агросільрозвиток» може підтримувати лише закупівлю нового обладнання.

 

Проект «Агросільрозвиток» планує надати приблизно 3 млн. грн. в рамках цього ЗПЗ.

 

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на адресу grants@ukraineards.com із зазначенням «RFA-09» у темі листа.

 

Заявки мають бути подані не пізніше 18:00, 18 січня 2019 року.

 

Джерело та детальна інформація

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

3 000 000 для Сумского бизнеса

February 12, 2019

1/5
Please reload

Недавние посты

November 7, 2018

Please reload

Архив