Слобожанський міст-2018 та Sumy Invest Bridge

 

Сумська торгово-промислова палата та Сумська обласна державна адміністрація пропонують товаровиробникам регіону взяти участь у В2В перемовинах з представниками бізнес-кіл Іраку, ОАЕ та КНР. Захід відбудеться 22 травня 2018 року в рамках XV виставки міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018» та міжнародного бізнес-форуму «Sumy Invest Bridge» у ВЦ «Іллінський».

 

Заплановані зустрічі В2В з Головою Іраксько-Української ділової ради ABBAS JAWAD HAIDAR AL-NOORI та бізнес-делегацією Іраку щодо поставок у сфері комунального господарства; закупівлі соняшникової олії, пшеничного борошна, зернових, м’яса птиці та кондитерських виробів; деревини; кукурудзи і кормів для худоби, закупівлі живих тварин; закупівлікерамічних виробів, фарби та шпалер, виробів із кераміки та порцеляни; з питань співпраці в галузі фармацевтики та ветеринарної медицини.

 

В2В перемовини із представником компанії Borouge (ОАЕ) матимуть на меті обговорення із зацікавленими виробниками Сумщини питань постачання нафтохімії, полімерів та одержання інвестицій.

 

У В2В перемовинах візьме участь і представник китайської компанії Huawei,яка пропонує комплексні системи безпеки для підприємств та громад (відеонагляд, програмне забезпечення нагляду тощо).

 

Долучайтесь до участі в цьому заході!

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 

 

ДЖЕРЕЛО

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

3 000 000 для Сумского бизнеса

February 12, 2019

1/5
Please reload

Недавние посты

November 7, 2018

Please reload

Архив