Український індустріальний тиждень

May 7, 2018

З 4 ПО 8 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ УКРАЇНСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЗА ПІДТРИМКИ МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ, ГРОМАДСЬКИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних заходів, що будуть реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day). Проект дозволить українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами.

 

Органи державної влади, в свою чергу, отримають якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

 

Конкретні пропозиції, що отримають підтримку учасників регіональних заходів, будуть внесені до проекту Стратегії розвитку промисловості, яку розробляє Мінекономрозвитку, та відповідного Плану заходів до Стратегії.

 

Ініціювати проведення заходу може будь-яке місцеве бізнес-об’єднання із розгалуженою членською базою, орган державної влади та/або орган місцевого самоврядування, які координуватимуть проведення заходу у регіоні. Організаційний комітет Українського індустріального тижня надає методологічну та консультаційну підтримку.

 

Джерело  та умови

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

3 000 000 для Сумского бизнеса

February 12, 2019

1/5
Please reload

Недавние посты

November 7, 2018

Please reload

Архив