Командоутворення ГО "Молодь та підприємництво"

 ГО «Молодь та підприємництво» за підтримки ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» проведено тренінг з командоутворення, комунікаційної сесії, стратегічної сесії для членів та активних учасників організації.

 

В ході проведення тренінгу учасники познайомились між собою, отримали досвід командної взаємодії та навчились приймати рішення з урахуванням думки всіх членів команди, навчитись сприймати слабкі і сильні сторони кожного учасника та відноситись з повагою до роботи кожного учасника.

 

Дякуємо бізнес – тренеру Руслану Крапличу (Фундація імені князів-благодійників Острозьких), що допоміг визначити професійні компетенції та розподілити обов'язки кожного члена і активних учасників організації для формування та посилення загального командного духу та досягнення головної місії організації.

 

Результатом проведення тренінгу є розроблений пакет документів: кодекс корпоративної етики для формування цінностей членів та учасників організації, внутрішня комунікативна стратегія, організаційна структура організації та посадові інструкції кожного члена організації.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

3 000 000 для Сумского бизнеса

February 12, 2019

1/5
Please reload

Недавние посты

November 7, 2018

Please reload

Архив
<