Форум ділових кіл України. Суми.

27 березня 2018 року підприємці Сумщини запросили до свого міста представників бізнес-асоціацій з усієї країни на “Форум ділових кіл України”. До участі в заході зареєструвались представники 16 областей, лідери й члени коаліцій та бізнес-асоціацій, підприємці. До роботи форуму долучились також народні депутати України Олег Медуниця та Олександр Сугоняко (велика подяка їм за небайдужість до проблем бізнесу), депутати Сумської обласної та міської рад, заступник міського голови Ольга Волошина (мер міста не зміг бути, бо перебував на лікарняному), голова Сумської обласної ради Володимир Токар та керівник Сумської ОДА Микола Клочко.

 

Не усі зареєстровані учасники, на жаль, змогли дістатися до нашого міста через погану транспортну логістику та стан доріг (це сильний сигнал до нашої місцевої влади, що треба робити на місцевому рівні щодо розвитку регіону), що стали майже не проїзними після початку танення снігу. Незважаючи на це, вони зголосились продовжити розпочату під час підготовки форуму роботу, зокрема з підготовки та ухвалення резолюції.

 

Форум зібрав понад 150 учасників з Києва, Львова, Чернігова, Харкова, Полтави, Дніпра, Черкас, Умані, Одеси, Миколаєва, Хмельницького, а також Луганської й Донецької областей, 10 районів Сумської області та міста Суми.

 

Як зазначила Світлана Іченська, голова коаліції МСБ Сумської області, робоча група з підготовки проекту резолюції форуму напружено працювала протягом двох місяців. До роботи були залучені експерти Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE), який надав експертну й комунікаційну допомогу (велика подяка Вам, шановні наші давні друзі).

 

 За час підготовки форуму було опрацьовано величезну кількість пропозицій підприємців щодо вирішення найбільш гарячих проблем, які лежать тягарем на плечах бізнесу. Ці напрацювання лягли у проект резолюції форуму.

 

Для обговорення під час форуму було обрано п’ять тем: вплив природних монополій на розвиток бізнесу в Україні, проблемні питання реального сектору економіки, проблеми малого та середнього бізнесу в Україні, проблемні питання у сільськогосподарському бізнесі та вироблення стратегії досягнення вимог бізнесу.

 

За словами Богдана Мосунова, голови ГО "Молодь та підприємництво",  одна з головних цілей форуму – консолідація малого та середнього бізнесу, пропонування та адвокатування ключових реформ публічної політики відповідно до потреб та законних інтересів підприємців. Адже великий олігархічний бізнес в Україні вирішує свої проблеми самостійно, через своїх лобістів і намагання знищити малий та середній бізнес. Тому альтернативи об’єднанню у малого та середнього бізнесу немає, підкреслив він.

Учасники форуму погодили проект резолюції:

 

РЕЗОЛЮЦІЯ ФОРУМУ                 ДОДАТОК 1,2                     ДОДАТОК 3

 

Борис Коган, підприємець: «Форум ділових кіл України працював під гаслом “Від взаємопорозуміння до взаємодії”, вкладаючи в це гасло поєднання зусиль, консолідацію для досягнення мети, створення умов для розвитку бізнесу, а не його занепаду, який спостерігаємо сьогодні. Переконаний, нам все під силу».

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

3 000 000 для Сумского бизнеса

February 12, 2019

1/5
Please reload

Недавние посты

November 7, 2018

Please reload

Архив