Мета проекту

поглиблення навичок та вмінь учасників щодо започаткування та ведення ВЛАСНОЇ СПРАВИ

молодь та підприємці, які готові організувати і розвивати СВІЙ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС

Аудиторія

Формат навчання

80%  – практики (тренінги), 20% -теорії

Навчання у зручний час, три дні на тиждень з перервами між тижнями,

тренінги, лекції, семінари, дискусії, практика у підприємців, практичні та самостійні заняття.

успішно організований ВАМИ БІЗНЕС

Результат

Богдан Мосунов

На мою думку, це сама крута інноваційна програма, якої не має аналогу в Україні. Мета нашої команди сформувати нову, сталу систему навчання… саме“підприємливості“, щоб наші випускники \ учасники \ друзі отримали заряд  енергії, мотивації та сформували у себе цілий набір навичок та вмінь  для  започаткування та успішного ведення власної справи.

Ігор Кобушко

Мало теорії – більше практики. Цікаві практично орієнтовані тренера з великим досвідом. Нові підходи до освіти, найголовніше що студенти отримують необхідні навички, які в майбутньому зможуть застосувати для організації власної справи.

Олександр Худотеплий

Хочеться відзначити системний підхід організаторів програми навчання, що полягає, як у виборі тематики занять, логічному структуруванні курсу, так і в проведенні занять у формі тренінгів, що забезпечує цілісність сприйняття інформації. Окрема подяка за високий професіоналізм запрошених викладачів програми, який проявляється в умінні доступно подати інформацію, бажанні ділитися знаннями, готовності відповісти на будь-які питання слухачів, здатності мотивувати слухачів на подальше вивчення тем курсу.

Марина Колесник

Ніколи не могла подумати, що навчання може бути таким інтерактивним та корисним. Особисто для мене, форма подачі нової інформації у вигляді тренінгів є більш цікавою, ніж стандартні лекції в університеті. Окрім цього, програма дає можливість не тільки здобути нові знання та практичні навички ведення власної справи, але й можливість поспілкуватись з людьми, які вже займаються підприємницькою діяльністю, дізнатися від них про “підводні” камені та реалії сучасного бізнесу

Відгуки про програму

ГО "Молодь та підприємництво"

м. Суми, вул. Кооперативна, 19, оф. 218

+38 (066) 7882710

gomtp.com@gmail.com