Команда МТП

Богдан

Мосунов

  • Facebook Social Icon

Голова  “Молодь та підприємництво”.

Експерт, консультант в сферах:  розвиток  малого і середнього підприємництва, регуляторна  політика,  громадська антикорупційна експертиза, М - Тест (тест адміністративного навантаження на МСП), управляння соціальними та бізнесовими проектами, регіональні адвокасі  кампанії в сфері МСП, формування регіональних порядків денних від бізнесу для бізнесу.

Володимир Созонов

  • Facebook Social Icon

Заступник голови  “Молодь та підприємництво”, юрист

 

Експерт, консультант в сфері громадської антикорупційної експертизи, регіональні адвокасі  кампанії в сфері МСП, формування регіональних порядків денних від бізнесу для бізнесу.

Досвід в сфері правозахисної та оціночної діяльності

Пічкурова Наталія

  • Facebook Social Icon

Учасник "Молодь та підприємництво", бухгалтер

 Консультант в сфері бухгалтерського обліку, а саме з питань: розрахунку заробітної плати; подачі звітності в податкову інспекцію; трудового та кадрового діловодства; складання фінансового плану; складання кошторису витрат проекту; розрахунків з контрагентами проекту; складання фінансового звіту після завершення проекту та ін.

Колесник

Марина

  • Facebook Социальной Иконка

Учасник "Молодь та підприємництво"

Консультант в сферах державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності.

  • Facebook Social Icon

Учасник "Молодь та підприємництво", комунікатор

 

Зовнішня і внутрішня комунікація, ефективність донесення інформації до аудиторії. Створення сприятливого середовища для спілкування членів організації. Організація та підготовка проведених заходів, забезпечення присутності учасників на заходах

Y

  • Facebook Social Icon

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text, it's easy.

ГО "Молодь та підприємництво"

м. Суми, вул. Кооперативна, 19, оф. 218

+38 (066) 7882710

gomtp.com@gmail.com