КЕЙС-СТАДІ:

Громадська антикорупційна експертиза регуляторних актів міської ради

Матеріал, який ви завантажите, покликаний ознайомити із досвідом трьох бізнес-об‘єднань, що вирішили взяти справу в свої руки і змінити регуляторне средовище в своїх містах на краще, усунувши корупціогенні фактори в рішеннях міських рад.

ПРИКЛАДИ

РЕКЛАМА - ПРАВИЛА. СУМИ. 2019

Громадська антикорупційна експертиза до проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми»

РЕКЛАМА - СХЕМА. СУМИ. 2019

Громадська антикорупційна експертиза до проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про затвердження Деталізованої схеми розміщення засобів зовнішньої реклами у м. Суми».

РЕКЛАМА-ПЛАТА. СУМИ. 2019

Громадська антикорупційна експертиза до проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про впровадження порядку плати за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності для розташування рекламних засобів»

Благоустрій. Полтава.

Громадська антикорупційна експертиза «Про затвердження Правил благоустрою міста Полтава»

Реклама. Полтава

Громадська антикорупційна експертиза «Правил розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в м. Полтаві»

Тимчасові споруди. Суми.

Висновок антикорупційної експертизи рішення Сумської міської ради "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Суми"

Незаконні ТС. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення  Сумської міської ради від 25 липня 2012 року № 1668-МР «Про затвердження Порядку звільнення земельних ділянок від незаконного встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми »

Тимчасові споруди. Н.Коховка.

Висновки антикорупційної експертизи:  

1. Рішення Новокахівської МР  від 27.06.2014   №1648 Про затвердження Порядку оформлення договору щодо розміщення та обслуговування ТС для провадження підприємницької діяльності в межах міста"

2. Рішення Новокахівської МР від "14" квітня 2016 р № 263 «Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»

3. Рішення Новокахівської МР від "16" лютого 2012 р № 597 «Про затвердження уточненого Порядку  розміщення та функціонування  ТС для провадження підприємницької діяльності  на території міста» 

Реклама. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення виконавчого комітету Сумської міської від 17 грудня 2013 року № 650 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми»

Реклама. Демонтаж. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення виконавчого комітету Сумської міської від 20 січня 2015 року № 39 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумсьткої міської ради від 17.01.2012 № 25 «Про затвердження Порядку демонтажу, обліку, збереження, оцінки та реалізації засобів зовнішньої реклами у м. Суми»

Правила благоустрою. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2014 року № 3853 – МР «Про затвердження Правил благоустрою міста Суми»

Дозвіл. Благоустрій. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення Сумської міської ради "Про затвердження Тимчасового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів"

Конкурс. Відходи. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення Сумської міської ради від 28 січня 2015 року №3953–МР «Про організацію проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання - виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення, утилізації твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми»

Торгівля. Режим роботи. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Виконавчого комітету Сумськї міськї ради від "07" вересня 2010 р № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми (далі по тексту – Рішення №537), в редакції на час провдення аналізу (з урахуванням внесених змін рішеннями Виконавчого комітету Сумськї міськї ради "07" червня 2011 р № 352, "19" червня 2012 р № 309 та від «18» червня 2013 № 310)

Режим роботи. Чернігів.

Антикорупційна експертиза Рішення  виконавчого  комітету Чернігівської міської  ради  від  7 липня 2016 року № 274 «Про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові»

Переплавування житлових. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення  Сумської міської  від 26 жовтня 2011 року № 673 м. Суми «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень; переведення нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків квартирного типу у будинки садибного типу, а також переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежитлові (із змінами, внесеними рішеннями виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.02.2012 № 71, від 31.12.2013 № 671)»

Утримання будинків. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Сумської міської ради від "29" квітня 2009 р. № 2588-МР «Про затвердження Правил утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в місті Суми»

Пільги. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення  Сумської міської ради  від 19 червня 2013 року № 2457-МР м. Суми «Про затвердження Положення про надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми»

Коммайно. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Сумської міської ради від "26" жовтня 2011 р. № 896-МР «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Суми»  

Орендна плата. Майно. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Сумської міської ради від «01» лютого 2012 року № 1186 - МР «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Суми та пропорції її розподілу та Типового договору оренди нерухомого комунального майна»

Алкоголь. Обмеження. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення Сумської міської ради від 29 лютого 2012 року № 1211 – МР «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території міста Суми»  

Алкоголь. Обмеження. Охтирка

Антикорупційна експертиза рішення рішення Охтирської міської ради від 28 липня 2015 року № 1503 – МР «Про обмеження реалізації пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв»

Алкоголь. Обмеження. Чернігів.

Антикорупційна експертиза Рішення Чернігівської міської  ради  від  28 листопада 2014 року «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Чернігова у нічний час»

Пайова участь. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Сумської міської ради від "22" червня 2011 р. № 601-МР Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Суми та Типового договору про залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Суми

Пайова участь. Чернігів.

Антикорупційна експертиза Рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 27 жовтня 2014 року № 306 «Про Порядок залучення до пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що пов’язане з його порушенням»

Сервітут. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення  Сумської міської ради від 30 січня 2014 року № 3041-МР «Про затвердження Примірного договору про встановлення особистого строкового сервітуту на користування місцем для розміщення тимчасової споруди в м. Суми» 

Договір. Земля. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Сумської міської ради від 28 листопада 2012 року № 1910-МР «Про затвердження Типових договорів оренди земельних ділянок, що укладаються з юридичними та фізичними особами на території міста Суми»

Телекомунікаційні мережі. Суми.

Антикорупційна експертиза Рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради від 20 січня 2015 року № 24 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж в житлових будинках всіх форм власності, інших будинках та спорудах власності територіальної громади міста Суми або їх частинах»

Поштова адреса. Суми.

Антикорупційна експертиза рішення  Сумської міської ради від 24 вересня 2014 року № 3554-МР м. Суми «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в м. Суми»

Please reload

ГО "Молодь та підприємництво"

м. Суми, вул. Кооперативна, 19, оф. 218

+38 (066) 7882710

gomtp.com@gmail.com