Тренінг від

Віталія Івахова

 

У рамках першого модулю навчання 15-16 вересня 2017 року

бізнес-тренер, підприємець, власник ТМ «100% интерьер», ТМ «First Family Collection» та ТМ «ISLA» Віталій Івахов провів тренінг «Психологія започаткування та ведення бізнесу»

для учасників програми.

Мета тренінгу – формування в учасників умінь та навичок щодо успішного започаткування та ведення власної справи.

Студенти навчилися генерувати ідеї для відкриття власного бізнесу, визначати візію та місію, формулювати цінності

та стратегію ведення бізнесу, окрім цього закріпили на практиці отримані знання щодо процесного підходу

до моделювання діяльності.

Психологія ведення бізнесу від

Лесі Аронець

 

6-7 жовтня 2017 року було проведено тренінг з «Психології ведення бізнесу» від бізнес-тренера, викладача психології бізнесу та PR, практичної психології, голови правління Громадського центру «Еталон» Лесі Аронець.

Під час тренінгу Леся Аронець розповіла про значення емоцій та психології в бізнесі; провела ряд тестів (таких як «Самооцінка та враження інших», «Колесо життя», «Тест з підтекстом») серед учасників програми на визначення їх самооцінки, лідерських та психологічних якостей, командної роботи;

розповіла про важливість правильної організації часу, разом з учасниками визначила крадіїв часу та ознайомила з алгоритмом управління часом та постановки цілей; провела командну гру, метою якої було навчити працювати в команді, вміти визначати психологічні цілі, та співпрацювати з різними типами людей.

Розробка бізнес-моделі стартап проекту 

 

Дисципліна «Розробка бізнес моделі стартап проекту» розпочалась практично орієнтованим тренінгом 20-21 жовтня 2017 року від бізнес-тренера Валентини Стойкової.

Перший день тренінгу – працювали з мотивацією відкриття бізнесу, генерацією ідей та перевіряли їх життєздатність, відпрацьовували навички та вміння формувати ціннісні пропозиції клієнтам, освоїли техніку продажу товарів.

 

Другий день – детально розглянули структуру бізнес-плану, перевірили його життєздатність шляхом відпрацювання складових бізнес-плану на прикладі. Тренінг проходив в форматі практики та відпрацювання навичок і вмінь, для стимулювання практичного процесу використовувалися декілька мотиваційних мультфільмів, а неформальне спілкування зблизило всіх учасників та дозволило досягнути успішних результатів.

Модель "голубого океану" від Олександра Бабія

 

      Завершився перший модуль навчання 27-28 жовтня 2017 року тренінгом від бізнес-тренера Олександра Бабія.

 

       Під час тренінгу було розглянуто “модель голубого океану” та застосовано її для малого бізнесу, розібрались на практиці, що таке «цінність продукту», канали пошуку клієнтів, потреби в продукті\послузі, як завоювати довіру клієнта, побували у шкурі «АВАТАРА» та багато іншого.

      Другий день тренінгу пройшов в пошуку ресурсів для «власної справи» та бізнес-асоціацій – розглянули міжнародні програми та краудфандинг!

 

Тренінг з фандрейзингу від

Руслана Краплича

 

      Другий модуль навчання почався 10-11 листопада 2017 року з тренінгу з фандрейзингу від бізнес-тренера, голови ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслана Краплича.

В ході тренінгу Руслан Краплич розповів учасникам про те, яким є успіх у підприємництві, познайомив з діями при переході до підприємницької діяльності, філософією грошей та теорією «Рефлективності» (грошей) Дж. Сороса, надав визначення та розподілив інтереси бізнес-інвесторів і соціальних інвесторів.

 

Розповів про те, де в підприємницькій діяльності слід шукати гроші та головні правила фандрейзингу, надав та пояснив як застосувати 30 інструментів фандрейзингу, а також провів ряд практичних вправ з пошуку грошей.

 

Бізнес-комунікації від

Анастасії Баклан

Чергову порцію професійних навичок і вмінь для розвитку власного бізнесу отримали учасники програми #IES 30-31 березня 2018 року від директора компанії "Business Gathering", експерта Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine Анастасії Баклан.


За два продуктивних дня розглянули питання

побудови робочого процесу всередині команди бізнесу, вибору відповідних PR - каналів для досягнення цільової аудиторії, просування свого товару або послуги через ЗМІ, оптимізація ресурсу на PR компанію завдяки безкоштовним інструментам, перелік free інструментів для комунікації,

список "ключових слів" для просування бізнесу через матеріали в інтернеті, розробка прес-матеріал для ЗМІ про Ваш бізнес з можливістю розміщення.

 

    

 

ГО "Молодь та підприємництво"

м. Суми, вул. Кооперативна, 19, оф. 218

+38 (066) 7882710

gomtp.com@gmail.com